Mira Raf olarak mağazalara özel yenilikçi, modern ve dekoratif raflar üretiyor ve kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. Satılacak ürün ve müşteri kitlesinin beklentilerini göz önünde tutarak doğru tasarım, renk ve malzemeler kullanıyoruz. Mağaza raf sistemleri konusunda marka ve vizyonunuza özel raf çözümleri sunmaktayız.

En keyifli mağaza dekorlarından biri de tematik raf sistemleridir. Tüm mağazanın aynı tema ve bu tema içerisindeki renk / desenlerle dekore edilmesi göz okşayan tasarımlar ortaya çıkarır. Bizim için mağazanın raf sistemlerinin ötesinde dekoru da oldukça önemlidir. Biz al – sat – kur mantığı yerine ortaya çıkan resmin tamamının güzel olması için uğraşıyoruz.

Duvar reyonları, gizli kanal raf sistemleri, çeşitli metal geçme sistemler, konik dikme sistemleri, rondo boru sistemleri ve soyunma kabinleri mağaza raf sistemlerinin konusu içindedir diyebiliriz. Ahşap, mdf, mermer, metal gibi malzemelerden ürettiğimiz mağaza bankoları da mağaza gereksinimlerinden biridir. Müşterilerin rahatça ödeme yapabilmeleri ve mağazanın dekorunu tamamlaması adına şık bankolar üretmekteyiz.