Bir mağaza, restoran, kamu kuruluşu, banka, otel ve benzeri gibi birçok ortamda sizleri karşılama bankoları karşılar. Bulunduğu alanın ölçülerine göre tasarlanan bu bankoların imalatında birçok farklı malzeme kullanılabilir. Cam, çelik, alüminyum, pleksiglas, mika, plastik vb. birçok malzeme bu ürünlerin tasarımını doğrudan etkileyecek şekilde ürüne dahil olabilmektedir. Tasarım olarak otel, banka, büyük mağaza gibi yerlerde aynı anda daha çok müşteriye hizmet verebilmek adına daha çok düz ve uzun bir tasarım tercih edilirken, restoran ve özel klinik gibi yoğunluğun nispeten daha az olduğu yerlerde daha estetik oval veya yuvarlak hatlar tercih edilmektedir.

Bankoların tasarımları da günden güne insanların daha iyiyi üretilme merakı ile değişmekte ve gelişmekte. Tasarımlarda çok keskin yargılar olmamakla birlikte genele yansıyan bazı detaylar var elbette. Örneğin ayak kısımlarında alüminyum plakalar, alın kısmında ince alüminyum şeritler, ayaklarda ve/veya alın kısmında led ışıklandırmalar, kutu harfli logolar, konsol üzeri hafif yükselti ile konan camlar bu genele uyan bazı tasarım detayları olarak gösterilebilir.

Fiyat ve kalite anlamında iyi bir bankoya sahip olmalıyım derseniz mdf veya mdflam malzemeler ile üretilen modelleri öneririz. Sitemizde gördüğünüz örneklerin tamamı mdf ile üretilebilir modellerdir. Mdf hem dayanıklı hem de ekonomik bir malzeme olduğundan iyi ürünler çıkarmada çok tercih edilen bir malzemedir. Ucuz bir banko için asgari kalitedir mdfler. Sunta veya suntalam ürünler mdf ye nazaran daha dayanıksızdırlar. Siz müşterilerimize de bu malzemeler ile hazırlanan ürünler sunmamaya özen gösteriyoruz. Fakat bütçesi son derece kısıtlı müşterilerimizi de kırmadan onlara en uygun bankoyu imal etmeye çalışıyoruz. Bizim için hem tasarım hem de kalitesi ile yıllarca kullanabileceğiniz ürünler sunabilmektir kalite. Belirli aralıklarla imal ettiğimiz işler sonucunda geliştirdiğimiz model gamımıza yeni ürünler eklemeye devam edeceğiz. Sitemizdeki banko modelleri dışında sizin de kafanızda bir model varsa veya bunu bir eskiz yada fotoğraf olarak gösterebilirseniz o modeli de sizin için atölyemizde üretebiliriz. Konusunda tecrübeli personelimiz size tasarımdan malzeme seçimine ve montaja kadar her konuda destek vermeye hazırdır.